Załamanie nadeszło po wyborach: głosowałam na Trzaskowskiego i jest mi bardzo przykro, będę musiała zapłacić 15 tys. złotych

0
309
views

fot: źródło

Jak zawsze, wszystko, co złe, wychodzi dopiero po wyborach… Przypominamy, że wybory na prezydenta Warszawy, wygrał Rafał Trzaskowski. Ten sam Pan, dzięki któremu niektórzy mieszkańcy naszej stolicy, będą musieli zapłacić 15 tysięcy złotych.

Rafał Trzaskowski – ku zaskoczeniu wielu Polaków – wygrał wybory na prezydenta Warszawy, tym samym pokonując swojego kontrkandydata, Patryka Jakiego. Ponadto, aby zwiększyć szanse na wygraną Trzaskowskiego, radni uchwalili 98-proc. bonifikaty przy przekształcaniu nieruchomości we własność. Od zaprzysiężenia Rafała Trzaskowskiego na prezydenta stolicy minęły raptem trzy tygodnie i – jak się okazuje – okres około dwudziestu dni jest wystarczający, aby wprowadzić w życie rażące mieszkańców Warszawy zmiany…

Przeczytaj: Bożonarodzeniowy Kiermasz Polskich Win – 4 grzańce z 4 winnic

Robert Soszyński, wysłannik Trzaskowskiego, w ostatnich dniach przedstawił uchwałę, która obniża bonifikatę z 98 proc. do 60 proc. (!) W miniony czwartek, tj. 13 grudnia, głosami radnych Platformy Obywatelskiej i Koalicji Obywatelskiej, przegłosowano przepisy, czego skutkiem są oburzeni wyborcy, którzy słusznie czują się oszukani.

Sprawdź: f7krakow

Puste słowa, obietnice bez pokrycia, piękny uśmiech…trzeba uważać na pułapki polityków, którzy pragną zwabić wyborców, aby potem zapewnić im bardzo bolesny i w konsekwencji długo leczony upadek na ziemię… Bądźmy uważni, myślmy trzeźwo i długodystansowo. Miejmy szeroko otwarte oczy i nie dajmy się oszukać.

Źródło: telewizjarepublika

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułW Warszawie otwarto pierwsze w Europie OKNO ŻYCIA DLA ZWIERZĄT!
Następny artykułNowa przestrzeń z kontenerów w centrum Warszawy
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ