Warsaw Oldtimer Show 2019

0
1213

fot: źródło

Czy mamy tutaj jakiś fanów starych, dobrych i pięknych samochodów? Największe Targi Pojazdów Zabytkowych w historii Polski, odbędą się już w 11 – 12 maja w stolicy!

Nasze najpiękniejsze klasyczne auta, do których mamy wielki sentyment, powracają do Warszawy! Już za miesiąc, a konkretnie 11 i 12 maja, odbędzie się VI edycja Największych Targów Pojazdów Zabytkowych. Widzimy się już o godzinie 10:00 w Ptak Warsaw Expo! Przypomnijcie sobie Wasze pierwsze auto, marzenia o nowszej klasy Mercedesie czy cudownym Gran Torino, które pragnął mieć każdy z nas, ale bał się tego nietypowego, acz zdradliwego napędu… Ten zapach, te skóry, te wykończenia, ah, te futurystyczne bryły! To właśnie w tym miejscu macie pełne prawo (wręcz wskazane!) do wspomnień, wzruszeń i sentymentu do przepięknych maszyn stojących przed Wami. Tylko Wy i Wasze marzenia…

fot: źródło

Przeczytaj: W tym kraju przywrócono karę śmierci. 

Targi Pojazdów Zabytkowych to idealna okazja, aby scalić wystawców i miłośników oldtimerowej motoryzacji. Jak mówią organizatorzy, czyli Oldtimer Warsaw i Ptak Warsaw Expo – odnajdą się tam zarówno ci, którzy cieszą oczy, jak i fanatycy, którzy nieprzeciętnie chcą wyjeżdżać z domowego parkingu. Jeśli macie ochotę obejrzeć te piękne, wyjątkowe i zdecydowanie niepowtarzalne auta, pamiętajcie, że hala otwarta jest również w niedzielę niehandlową! Przygotujcie się – w Ptak Warsaw Expo czeka na Was ponad 1500 pojazdów – od samochodów klasycznych po youngtimery. Jeśli znacie miłośników motoryzacji bądź sami interesujecie się tym tematem, to nie pozostało Wam nic innego, jak wziąć udział w tym wydarzeniu! Taka okazja zdarza się bardzo rzadko… Zrób komuś prezent, kup bilet i zabierz w sentymentalną podróż po świecie motoryzacji! Radość i łzy wzruszenia gwarantowane – złamie się nawet największy „twardziel”!

Na targach znajdą się przeróżne strefy:
– Samochody z lat 20-tych i 30-tych
– Samochody wojskowe, ciężarówki – strefa II Wojny Światowej
– Legendy czasów PRL
– Pojazdy amerykańskie
– Pojazdy zachodnioeuropejskie
– Zabytkowy motor sport
– Samochody ciężarowe
– Zabytkowe motocykle
– Youngtimery
– Renowacje pojazdów zabytkowych
– Lakiernictwo samochodowe
– Warsztaty mechaniczne
– Giełda Pojazdów Zabytkowych
– Zabytkowe campery

Bilety można kupić klikając TUTAJ.

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Mamy tutaj jakiś pasjonatów motoryzacji? A może chcecie zrobić komuś miłą niespodziankę i zabieracie go na najpiękniejsze targi w tym roku? Dajcie znać! Czekamy!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.