Noc Muzeów w Warszawie 2019

0
992
views

fot: źródło

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy w całym roku. Szczególnie przez tych, dla których sztuka i kultura odgrywa główne skrzypce w życiu… Już za kilka dni, 18 maja, odbędzie się Noc Muzeów w Warszawie.

Mamy tutaj fanów szeroko pojętej sztuki i kultury? Miło nam poinformować, że tegoroczna warszawska Noc Muzeów, odbędzie się w nocy z 18 na 19 maja 2019 roku. Warszawa, jako stolica naszego pięknego kraju, słynie z wielu artefaktów kultury, które każdy – choć raz w życiu – powinien zobaczyć. Jeśli ciągle nie macie czasu, aby wybrać się do muzeum, teraz macie idealną okazje (i czas), aby odwiedzić miejsca, które znajdują się na Waszej kulturalnej mapie. Jest w czym wybierać – na zwiedzających będą czekać 262 placówki, w tym 36 debiutantów, tradycyjne stoisko miasta na pl. Defilad, linie muzealne z ogórkami, zróżnicowany program oraz interaktywny przewodnik dla uczestników w aplikacji Going.

fot: źródło

Przeczytaj: Weź pupila na miasto! #lubimyzwierzaki

Co więcej, jest to wyjątkowa edycja niepowtarzalnej, przypadającej raz w roku nocy, ponieważ w tym roku obchodzimy 30. rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku. To właśnie do tej przełomowej daty nawiązują programy przygotowane przez 262 placówki. Jest w czym wybierać, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie – nawet ten najbardziej wybredny! 16. Noc Muzeów zbliża się wielkimi krokami!

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Kto wybiera się na warszawską Noc Muzeów? Koniecznie dajcie znać, czekamy!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułTramwaj linii LAS zaskoczył mieszkańców!
Następny artykułPod Warszawą powstał lustrzany dom
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ