Dzień Otwarty w schronisku!

0
862

fot: źródło

Z okazji wyjątkowego dnia, który obchodzimy za równy tydzień, tj. 4 kwietnia, Schronisko „Na Paluchu” zaprasza na swój dzień otwarty! Rzadko kiedy można skorzystać z tego typu okazji, dlatego w przyszły czwartek rezerwujcie sobie czas i przybywajcie do schroniska!

Z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt, które obchodzimy 4 kwietnia, Schronisko Na Paluchu zaprasza na Dzień Otwarty Schroniska! Jeśli pragniecie zobaczyć inną, niedostępną dla odwiedzających stronę schroniska, teraz macie ku temu idealną okazję! W programie znajdują się wycieczki pod tytułem „Schronisko od kuchni”, które przybliżą Wam, jak wygląda nieoficjalna część tego miejsca, do której nikt – poza pracownikami i wolontariuszami – nie ma wstępu. Gwarantowana radość (głównie zwierząt tęskniących za człowiekiem), mnóstwo zabawy (również z pupilami!) i doświadczenie oraz wiedza dotycząca (bezdomnych) zwierząt, której nie zdobędziecie z suchych, podręcznikowych regułek czy internetu.

fot: źródło

Przeczytaj: Wielkie Otwarcie Bezogródek Food Truck Park!

Oprócz zwiedzania schroniska, czekają na Was wyborne zwierzozagadki, w których można wygrać wyjątkowe nagrody. Poza tym – przyznajcie – czy kiedykolwiek braliście udział w zwierzozagadkach? To dużo lepsze, niż zwyczajne konkursy! Oprócz tego, czeka na Was kiermasz charytatywny, gdzie możecie nabyć produkty spersonalizowane dla ukochanych pupili, jednocześnie wspierając Schronisko „Na Paluchu„. Jeśli przymierzacie się do adopcji psa, podczas dnia otwartego będzie można wziąć udział w poradach adopcyjnych i perfekcyjnie przygotować się na nowego, czworonożnego członka rodziny. Dodatkowo, w planach są również warsztaty robienia zabawek dla kotów, możliwość nabycia schroniskowej torby i kubka za symboliczną darowiznę czy porady żywieniowe i upominki od firmy Dolina Noteci. Te pieski, które najdłużej czekają na dom, będzie można oglądać na wystawie zdjęć, przygotowanej specjalnie na to wydarzenie. Jeśli szukacie wyjątkowych, polecanych produktów dla Waszych pupili, jak np. bezpieczne szelki, smyczy czy obroże od PSOR – na ratunek psom, trafiliście idealnie – Schronisko „Na Paluchu” umożliwia dopasowanie produktów specjalnie pod określone potrzeby. Już 7 kwietnia o godzinie 12:00 w Schronisku „Na Paluchu”, które znajduje się na ulicy Palucha 2, macie możliwość zrobienia wyjątkowych rzeczy, zdobycia bezcennej wiedzy i pomocy – zarówno temu miejscu, jak i potrzebującym psom.

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Pomagajmy i wspierajmy – to nic nie kosztuje! Radość zwierząt, które merdają ogonem na widok człowieka cieszy bardziej, niż przyjemności materialne… Kto wybiera się na Dzień Otwarty w Schronisku „Na Paluchu„? Koniecznie dajcie znać i pokażcie zdjęcia! Jesteśmy ciekawi informacji, jakie możecie tam zdobyć, a przede wszystkim chcemy zobaczyć te radosne pyszczki kochanych czworonogów!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.