11. edycja Orange Warsaw Festival już w maju! Zobacz kto zagra na warszawskiej scenie.

0
728

Jedenasta edycja Orange Warsaw Festiwal rozpocznie się 31 maja i potrwa do 2 czerwca. Standardowo event odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.

Orange Warsaw Festival to wydarzenie, które odbywa się w stolicy od 2008 roku. Podczas pierwszej edycji zagrano sześć koncertów, które obejrzało 35 tysięcy osób. W 2008 i 2009 roku impreza miała miejsce na Placu Defilad, a od 2010 roku festiwal organizowany jest na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.

W trakcie tych jedenastu edycji na warszawskiej scenie zagrały światowe gwiazdy muzyki, takie jak: Beyonce, Years&Years, Kings Of Leon, Calvin Harris, My Chemical Romance czy Lana Del Ray.

Rok temu festiwal przyciągnął 60 tysięcy osób. Niemałym zaskoczeniem dla fanów muzyki był koncert Taco Hemingwaya, podczas którego na scenie pojawił się Quebonafide i razem z Filipem wykonał pięć kawałków, które nagrali jako duet Taconafide.

Jakie niespodzianki szykują organizatorzy tym razem? Ciężko powiedzieć, ale headline zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.
Już pierwsza zapowiedź zwaliła fanów hip-hopu z nóg – Cardi B. Choć o przedstawicielkach tego gatunku muzyki rzadko się słyszy, o niej rok temu było głośno. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” od razu trafiła na szczyt sprzedaży w USA. Poza nią w maju będziemy mogli posłuchać na żywo Solange, The Raconteurs, marshmello, Troye Sivan, Quebonafide i więcej!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7poznan.pl